TR EN  
Haber ve Duyurular
Artık firmamızla ilgili tüm güncel bilgilere sitemiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz.
Firmamız hakkında bilgi almak için sitemizin iletişim bölümündeki telefon numaralarını arayarak veya email yolu ile bize ulaşabilirsiniz.
Şirketimiz siz müşterilerine en iyi hizmeti verebilmek için çalışmalarına devam ediyor.
Lütfen tüm öneri ve şikayetlerinizi bize bildiriniz.
EMATRANS Web Sitesi yenilendi
EMATRANS Web sitesi yenilenen yüzüyle yayın hayatına başladı....
Firmamız hakkında bilgi almak için sitemizin iletişim bölümündeki telefon numaralarını arayarak veya email yolu ile bize ulaşabilirsiniz.
Artık firmamızla ilgili tüm güncel bilgilere sitemiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz.
Lütfen tüm öneri ve şikayetlerinizi bize bildiriniz.
Şirketimiz siz müşterilerine en iyi hizmeti verebilmek için çalışmalarına devam ediyor.
EMATRANS Web Sitesi yenilendi  !!!!!!!!!
EMATRANS Web sitesi yenilenen yüzüyle yayın hayatına başladı....
Şirketimiz siz müşterilerine en iyi hizmeti verebilmek için çalışmalarına devam ediyor.
Lütfen tüm öneri ve şikayetlerinizi bize bildiriniz.


Personellerimiz
  YÖNETİM KURULU
M.Ercan ŞUVAK
 

ercan@ematrans.com



Dahili: 111-112-113
  SANTRAL
 


  İHRACAT DEPARTMANI
Meltem BERKMAN
Berrin YIRTMAÇ
Selinay YUCAK
Sebahattin ÖZTÜRK
Mesut Can DEGE
meltem@ematrans.com
berrin@ematrans.com
selinay@ematrans.com
sebahattin@ematrans.com
mesut@ematrans.com

 

 



 

Ahmet YIKILMAZ
Muammer ZONTUROGLU
M. Fatih ŞUVAK
Sibel GÖKDAĞ
Fercem ATAŞ
Selçuk DEGE

 

  İTHALAT DEPARTMANI

ahmet@ematrans.com
muammer@ematrans.com
fatih@ematrans.com
sibel@ematrans.com
fercem@ematrans.com
selcuk@ematrans.com

 

 



  NAKLİYE DEPARTMANI
Fikret IŞIK
Ceyhun HÜSNÜOĞLU
Alihan BİLGİN

 

fikret@ematrans.com
ceyhun@ematrans.com
alihan@ematrans.com

 

 


  FİNANS DEPARTMANI
Selahattin BİLGİN

selahattin@ematrans.com



Ece KAPLAN
Filiz  ŞUVAK
 
  MUHASEBE DEPARTMANI

ece@ematrans.com
filiz@ematrans.com
 


  HALKLA İLİŞKİLER
Meltem BERKMAN

meltem@ematrans.com


Murat ÖZCAN
  AHL OFİS
Tel:   0.212 465 01 86
Faks: 0.212 465 66 48


  HALKALI OFİS
Mutlu AYGÖREN

Tel:   0.212 472 61 32
Faks: 0.212 472 61 32


Cem ÖZKÖK
  AMBARLI OFİS
Tel:   0.212 875 42 71
Faks: 0.212 875 41 59


  GÜMRÜK PERSONELİ

 

Murat ÖZCAN
Mehmet DOĞAN
 
Günay DURGUT

 

  AHL

Gsm: 0533 622 23 54
Gsm: 0533 685 69 94

Gsm: 0533 744 57 40

 

 



  HALKALI
Mutlu AYGÖREN
Kurtuluş İNCEDERE

Gsm: 0533 629 46 60
Gsm: 0533 685 69 92


 

Cem ÖZKÖK
Halit YAKUTLU
Kadir TEZEL

 

  AMBARLI
Gsm: 0533 485 85 89
Gsm: 0533 485 85 87
Gsm: 0533 485 85 88

 

 



  ERENKÖY
Mehmet AÇIKYÜREK
Bilal ŞUVAK

Gsm: 0533 485 85 91
Gsm: 0530 600 12 86


  HAYDARPAŞA
 
Bilal     ŞUVAK

 
Gsm: 0530 600 12 86


 
Selçuk    DEGE
  S.BÖLGE & TEMİNAT
 
Gsm:0533 485 85 91


  TSE - TEMİNAT - TEVŞİK
M. Fatih ŞUVAK

Gsm: 0533 687 73 75


Hüseyin TAŞÖREN
  BİRLİK
Gsm: 0533 567 52 72


 

Bilal YATGIN
Emre AYDOĞAN
Adnan MEHMETOĞLU
Mustafa ŞEN

 

 

  ULAŞIM
Gsm: 0533 685 69 96
Gsm: 0533 685 69 97
Gsm: 0533 276 31 83
Gsm: 0533 744 04 15

 

 

  Copyright © 2012, Ema Group Tüm Hakları Saklıdır